Спеціальність 103 «Науки про Землю»

Спеціалізація «Геологія»

1 курс

Група ГЗ-11

куратор викладач Литвиненко Юлія Олексіївна

  1. Андрейченко Яна Сергіївна
  2. Валькова Владислава Віталіївна
  3. Дуб Ярослав Ігорович
  4. Коваленко Микита Васильович
  5. Лактіонов Богдан Анатолійович
  6. Лимар Наталія Сергіївна
  7. Марабян Жанетта Артурівна
  8. Монастирський Вадим Юрійович
  9. Помаз Давід Юрійович
  10. Саппа Валерія Денисівна
  11. Сухоруков Богдан Юрійович
  12. Таболін Владислав Дмитрович
  13. Толстов Владислав Владиславович
  14. Троц Катерина Вікторівна
  15. Федосьєв Олександр Іванович
  16. Чуприна Едуард Олександрович
  17. Ананьєв Олександр Романович К
  18. Жиров Ілля  Геннадійович  К
  19. Куль Андрій Сергійович К

 

Спеціальність 103 «Науки про Землю»

Група ГІ-21

куратор ст. викладач Тищенко Ірина Іванівна

  1. Андрущенко Тарас Олегович
  2. Бережний Дмитро Юрійович
  3. Бровун Віктор Вікторович сирота
  4. Демиденко Владислав Вадимович
  5. Попугаєв Вадим Віталійович
  6. Старшинін Олег Павлович
  7. Тимченко Георгій Олегович
  8. Шумик Марина Сергіївна
  9. Колотілін Руслан Володимирович К

 

Напрям 6.040103 «Геологія»

3 курс

Група ГІ-31

куратор викладач Носик Денис Юрійович

  1. Бузін Євген Анатолійович
  2. Буц Ірина Олександрівна
  3. Велика Світлана Олексіївна
  4. Дмитренко Костянтин Олегович
  5. Казаков Микита Євгенійович
  6. Ломаченко Ольга Олександрівна
  7. Мирзоян Сергій Сергійович
  8. Міхалкова Ніна Василівна
  9. Німець Олександр Дмитрович
  10. Пліскачова Катерина Олексіївна
  11. Рапєй Олег Олександрович
  12. Чаговець Дмитро Євгенійович

 

Напрям 6.040103 «Геологія»

Група ГІ-41

куратор доцент Прибилова Вікторія Миколаївна

  1. Бритавський Руслан Романович
  2. Гаврічкін Ігор Сергійович
  3. Ганиш Олексій Валерійович староста 067-803-34-07
  4. Джеріх Алексіс Володимирович
  5. Крюков Антон Сергійович (переселенец)
  6. Лукін Ярослав Вікторович
  7. Логвінов Євгеній Юрійович
  8. Середа Олександр Олександрович
  9. Сивоконюк Степан Анатолійович
  10. Соколова Валерія Олександрівна
  11. Сугоняко Михайло Андрійович
  12. Шатило Ірина Геннадіївна
  13. Шепітько Олександр Олександрович    К  

 

Спеціальність 103 «Науки про Землю»

Спеціалізація «Гідрогеологія»

Група ГІ-51

куратор ст. викладач Жемерова Варвара Олександрівна

  1. Аксьонова Анастасія Володимирівна
  2. Барило Жанна Олександрівна
  3. Івановська Валерія Олександрівна
  4. Курінний Вадим Олександрович
  5. Курочка Карина Іллівна
  6. Павленко Юлія Сергіївна
  7. Романенко Кристина Олегівна
  8. Щербак Олексій Сергійович
  9. Піценко Дмитро Олександрович К
  10. Матьякубов Джанібек                    К   

 

   Спеціальність 103 «Науки про Землю»

Спеціалізація «Гідрогеологія»

6 курс Магістр

куратор доцент Удалов Ігор Валерійович

  1. Ключко Артем Андрійович
  2. Осташевський Віталій Вікторович
  3. Павленко Віталій Олексійович
  4. Рева Юрій Юрійович
  5. Рудь Денис Костянтинович
  6. Ткаченко Костянтин Анатолійович
  7. Шахайло Маргарита Олександрівна
  8. Шевченко Аліна Олександрівна