Спеціальність 103 «Науки про Землю»

Спеціалізація «Геологія»

1 курс

Група ГЗ-11

  1. Андрущенко Тарас Олегович
  2. Бережний Дмитро Юрійович
  3. Бровун Віктор Вікторович
  4. Демиденко Владислав Вадимович
  5. Джагупов Павло Григорович
  6. Дорошенко Андрій Миколайович
  7. Калашник Ірина Володимирівна
  8. Кримінська Галина Геннадіївна
  9. Кукса Петро Володимирович
  10. Легейда Андрій Павлович
  11. Попугаєв Вадим Віталійович
  12. Старшинін Олег Павлович
  13. Сухомлін Анна Сергіївна
  14. Тимченко Георгій Олегович
  15. Шумик Марина Сергіївна
  1. Буруян Наталія Віталіївна К
  2. Кандиба Володимир Андрійович К
  3. Колотілін Руслан Володимирович К
  4. Матюкова Олена Сергіївна К
  5. Одерій Андрій Олександрович К
  6. Ребянська Дарина Юріївна К
  1. Соброн Сокова Андрей К

Напрям 6.040103 «Геологія»

2 курс

Група ГІ-21

  1. Бузін Євген Анатолійович
  2. Буц Ірина Олександрівна
  3. Велика Світлана Олексіївна
  4. Дмитренко Костянтин Олегович
  5. Казаков Микита Євгенійович
  6. Ломаченко Ольга Олександрівна
  7. Мирзоян Сергій Сергійович
  8. Міхалкова Ніна Василівна
  9. Німець Олександр Дмитрович
  10. Пліскачова Катерина Олексіївна  староста
  11. Рапей Олег Олександрович
  12. Чаговець Дмитро Євгенійович

3 курс

Група ГІ-31

  1. Бритавський Руслан Романович
  2. Гаврічкін Ігор Сергійович
  3. Ганиш Олексій Валерійович
  4. Джеріх Алексіс Володимирович староста
  5. Крюков Антон Сергійович
  6. Лукін Ярослав Вікторович
  7. Логвінов Євгеній Юрійович
  8. Середа Олександр Олександрович
  9. Сивоконюк Степан Анатолійович
  10. 10. Соколова Валерія Олександрівна
  11. 11. Сугоняко Михайло Андрійович
  12. Шатило Ірина Геннадіївна

4 курс

Група ГІ-41

  1. Аксьонова Анастасія Володимирівна староста
  2. Барило Жанна Олександрівна
  3. Голуб Олексій Романович
  4.  Івановська Валерія Олександрівна
  5.  Курочка Карина Іллівна
  6.  Новікова Катерина Вадимівна
  7.  Павленко Юлія Сергіївна
  8.  Пасічник Тетяна Валерівна
  9.  Піценко Дмитро Олександрович
  10.  Солоха Антон Геннадійович
  11.  Терепенчук Іван Ігоревич
  1. Дубровін Дмитро Олегович К
  2. Курінний Вадим Олександрович К
  3.  Романенко Кристина Олегівна К
  4.  Ткач Олександр Сергійович К
  5.  Чурікова Людмила Вадимівна К
  6. МАТЬЯКУБОВ ДЖАНІБЕК К         ТУРКМЕНІСТАН
  7.  ХОДЖАЄВ ДІДАР К                    ТУРКМЕНІСТАН

 

Спеціальність 103 «Науки про Землю»

Спеціалізація «Гідрогеологія»

5 курс Магістр

 

  1. Ключко Артем Андрійович
  2. Осташевський Віталій Вікторович
  3. Павленко Віталій Олексійович
  4. Рева Юрій Юрійович
  5. Рудь Денис Костянтинович
  6. Ткаченко Костянтин Анатолійович
  7. Шахайло Маргарита Олександрівна
  8. Шевченко Аліна Олександрівна

 

Спеціалізація «Гідрогеологія»

5 курс Спеціаліст

  1. Безроднов Костянтин Сергійович
  2. Гончаров Микола Миколайович
  3. Кравцов Ілля Дмитрович
  4. Норенко Олександр Юрійович

Спеціальність 8. 04010302 «Гідрогеологія»

6 курс Магістри

Група ГІ-61

  1. Білик Юлія Миколаївна
  2. Бурбан Еліна Валеріївна
  3. Качан Анна Миколаївна староста
  4. Несміянов Олексій Геннадійович
  5. Чуйко Максим Володимирович
  6. Швецов Яків Олексійович