1 курс

Група ГЗ-11

куратор ст.викладач Жемерова Варвара Олександрівна

  1. Балюнов Павло Павлович
  2. Бондаренко Сергій Юрійович
  3. Іванюта Павло Ігорович
  4. Марруго-Данильченко Едуард Ернандо
  5. Новіков Віталій Дмитрович
  6. Портнова Анастасія Ігорівна
  7. Пухнік Ростислав Костянтинович
  8. Рочняк Олексій Олександрович
  9. Смірнова Аліна Олегівна
  10. Супрунова Валерія Сергіївна староста
  11. Чорногор Таміла Вікторівна
  12. Шелудько Сергій Володимирович
  13. Якименко Вадим Віталійович
  14. Долгер Інна Миколаівна К

2 курс

Група ГІ-21

куратор викладач Кононенко Аліна Володимирівна

  1. Дуб Ярослав Ігорович
  2. Саппа Валерія Денисівна
  3. Таболін Владислав Дмитрович
  4. Чуприна Едуард Олександрович староста

 

3 курс

Група ГІ-31

куратор ст. викладач Тищенко Ірина Іванівна

  1. Андрущенко Тарас Олегович
  2. Бережний Дмитро Юрійович
  3. Бровун Віктор Вікторович сирота
  4. Демиденко Владислав Вадимович
  5. Попугаєв Вадим Віталійович
  6. Старшинін Олег Павлович
  7. Тимченко Георгій Олегович
  8. Шумик Марина Сергіївна
  9. Колотілін Руслан Володимирович К

 

4 курс

Група ГІ-41

куратор викладач Носик Денис Юрійович

  1. Бузін Євген Анатолійович
  2. Буц Ірина Олександрівна
  3. Велика Світлана Олексіївна
  4. Дмитренко Костянтин Олегович
  5. Казаков Микита Євгенійович
  6. Ломаченко Ольга Олександрівна
  7. Мирзоян Сергій Сергійович
  8. Міхалкова Ніна Василівна
  9. Німець Олександр Дмитрович
  10. Пліскачова Катерина Олексіївна
  11. Рапєй Олег Олександрович
  12. Чаговець Дмитро Євгенійович

 

5 курс Магістри

Спеціалізація «Гідрогеологія»

Група ГІ-51

куратор доцент Чомко Федір Васильович

    1. Бритавський Руслан Романович
    2. Ганиш Олексій Валерійович
    3. Джеріх Алексіс Володимирович
    4. Логвінов Євгеній Юрійович
    5. Лукін Ярослав Вікторович            староста
    6. Соколова Валерія Олександрівна
    7. Шатило Ірина Геннадіївна
    8. Шепітько Олександр Олександрович

     

 

6 курс

Спеціалізація «Гідрогеологія»

Група ГІ-61

куратор доцент Удалов Ігор  Валерійович

  1. Аксьонова Анастасія Володимирівна староста
  2. Барило Жанна Олександрівна
  3. Івановська Валерія Олександрівна
  4. Курінний Вадим Олександрович
  5. Курочка Карина Іллівна
  6. Павленко Юлія Сергіївна
  7. Романенко Кристина Олегівна
  8. Щербак Олексій Сергійович
  9. Піценко Дмитро Олександрович К
  10. МАТЬЯКУБОВ Джанібек К                         Туркменістан