Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів

17 червня 2020 року на кафедрі гідрогеології, в умовах карантину, відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів. Бакалаврська робота призначена для об’єктивного контролю ступеня сформованості знань, умінь і навичок розв’язувати типові завдання, пов’язані з професійною діяльністю. Захист відбувся у присутності Голови екзаменаційної комісії, завідувача кафедри, та керівників бакалаврських робіт.

Доповідь Сергія Левонюка

  3 червня 2020р. на засіданні кафедри відбувся науковий семінар Левонюка С.М., який виявив бажання вступати до аспірантури кафедри. Тема доповіді “Еколого-гідрогеологічна трансформація якісного складу підземних вод Бучацько-Канівського водоносного комплексу центральної частини Дніпровсько-Донецького артезіанського басейну”

Вітання з отриманням патенту!

Вітаємо зав. кафедри Ігоря Валерійовича Удалова  та проф. Віктора Олександровича Терещенка з отриманням патенту на корисну модель “Застосування гідравлічного розриву пласта як способу видобування підземних вод питної якості зі щільних високопористих порід низької водопроникності” 

Майбутні магістри, увага!

З 12 травня розпочинається реєстрація осіб, які будуть брати участь у вступному випробуванні для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти.   Заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка реєстрації для участі у вступному (их) випробуванні(ях) для вступу для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна (завантажити)

Вітаємо Кононенко Аліну Володимирівну з отриманням диплому кандидата наук

Колектив кафедри вітає Кононенко Аліну Володимирівну з отриманням диплома кандидата геологічних наук! Успішний захист дисертації Аліни Володимирівни відбувся 5 червня 2019 р в м Київ. Науковий керівник – доктор геологічних наук, доцент Удалов Ігор Валерійович, завідувач кафедри гідрогеології ХНУ імені В.Н. Каразіна.               Бажаємо  Аліни Володимирівні успішного втілення всіх…

Оголошення

Оголошення В зв’язку з епідеміологічним станом в країні заняття студенів проводяться в дистанційному режимі. Завдання по всім дисциплінам розміщено на сайті кафедри у вкладці «СТУДЕНТУ» – «КАРАНТИН. ЗАВДАННЯ» або перейти за посиланням    http://hydrogeology.univer.kharkov.ua/карантин-задания/ 

Увага карантин!

    До уваги студентiв! У зв’язку з тим, що по всій  території України офіційно впроваджено карантин, який триватиме до 3 квітня, заняття студенів будуть проводитись в дистанційному режимі. По всім питанням звертатись до: куратора  Носика Д.Ю. (тел. 099 027 0005),   та до  зав.кафедри  Удалова І.В.( тел. 050 595  9442),  та безпосередньо на кафедру гідрогеології…

Привітання з 8 березня

Любі жінки! Колектив кафедри гідрогеології вітає вас з 8 березня! Це красиве свято на початку весни приходить до нас, коли все оживає та розквітає. Нехай у вашому житті буде вічна весна, нехай яскраво світить сонце, нехай співають птахи, а дні будуть світлими і безхмарними. Усмішок, гарного настрою, радості, щастя!