Самойлов Віталій Вікторович
Доцент кафедри гідрогеології (за сумісництвом), кандидат геологічних наук.
Працює зав. сектору гідрогеологічних і газогеохімічних досліджень УкрНДІгазу. Закінчив Харківський державний університет, геолого-географічний факультет за спеціальністю “Гідрогеологія” (1998).
В 2010р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “Гідрогеологія”: “Промислово-гідрогеологічні умови експлуатації та їх вплив на герметичність підземних сховищ газу у Дніпровсько-Донецькому артезіанському басейні”.
Викладає курси “Екологічна гідрогеохімія”, “Нафтогазопромислова геологія”, “Гідрогеологія нафтових і газових родовищ”.
Напрямок наукової діяльності – спрямований на обґрунтування термобаричних умов при розвідці родовищ нафти та газу; дослідження промислово-гідрогеологічних умов експлуатації родовищ вуглеводнів та стану обводнення свердловин і покладів; оцінку герметичності свердловин та покладів; визначенню площинно-вертикального поширення межі між гідрогеологічними поверхами у Дніпровсько-Донецькому артезіанському басейні.
Автор понад 40 наукових публікацій.
Воронін Олексій Олексійович
Кандидат технічних наук, доцент, завідувач базовою кафедрою інженерної геології і гідрогеологія Інституту наук про Землю НДУ «БєлДУ».
У 2005 році закінчив Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна за спеціальністю «Інженерна геологія і гідрогеологія». У цьому ж році вступив і по теперішній час працює в Відкритому акціонерному товаристві «Всеросійський науково-дослідний інститут по осушенню родовищ корисних копалин, захисту інженерних споруд від обводнення, спеціальним гірничих робіт, геомеханіки, геофізики, гідротехніки, геології та маркшейдерській справі» (м Білгород).
Основна діяльність пов’язана з науковими, проектними та дослідницькими роботами на об’єктах гірничодобувного комплексу в області захисту гірничих виробок від підземних вод і гірничопромисловій гідрогеології. Виконував наукове обгрунтування і розробку проектів на об’єктах ВАТ «СУЕК», ВАТ «Мечел», ЗАТ «УК Петропавловськ», АК «АЛРОСА, родовищах Курської магнітної аномалії (КМА), ПАТ« Северсталь », ПАТ« Магнітогорський металургійний комбінат », ПАТ« полюс »та ін.
В даний час займається аналізом сучасного світового досвіду та дослідженнями з метою розробки та впровадження інноваційного способу осушення родовищ корисних копалин за допомогою похило-горизонтальних дренажних свердловин, пробурених з поверхні із застосуванням техніки і технології горизонтального спрямованого буріння (ГНБ).
Є активним учасником наукових конференцій і симпозіумів. У співавторстві опубліковано 21 наукова праця, є співавтором двох патентів.
У 2012 р за підсумками «Інженер року – 2012» удостоєний звання переможець першого туру конкурсу «Інженерне мистецтво молодих» в номінації Гірнича промисловість і підземне будівництво.
У 2015 р за підсумками конкурсу «Інженер року –2015» удостоєний звання Лауреат конкурсу «Інженер року» за версією «Професійні інженери» в номінації Гірнича промисловість і підземне будівництво.
У 2016 р захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю «Гірничопромислова та нафтогазопромислова геологія, геофізика, маркшейдерська справа та геометрія надр» на тему «Гідрогеологічне обгрунтування і розробка способів осушення бортів кар’єрів із застосуванням горизонтальних дренажних свердловин».
Викладає курси «Вступ до спеціальності» і «Буріння свердловин спеціального призначення».
Бондарчук Георгій Валерійович
головний спеціаліст відділу інженерної геології ДП «Український інститут інженерно-технічних розвідувань для будівництва» (ДП «УКРІІНТР»)
Здається далекий 2014 рік, важкий для країни, важкий для переселенців, випуск магістрів кафедри гідрогеології. Хто прийме на роботу студента-гідрогеолога без досвіду роботи? Як випускнику знайти роботу? Такі питання виникали перед кожним з випускників цього періоду. Проте рідна кафедра піклується про своїх випускників та за можливістю шукає та пропонує їм роботу. Так само було і в цей раз. Кафедрою була організована зустріч з представниками підприємства «Еристівський ГЗК» (м. Горішні Плавні Полтавська обл.). Завдяки рекомендаціям кафедри гідрогеології серед багатьох бажаючих Бондарчука Г.В. було погоджено на посаду геолога «Еристівського ГЗК». Молодому спеціалісту надали гуртожиток та наступні два роки він пропрацював на цьому підприємстві. Виконував геологічне забезпечення виробничого процесу (контролював роботи в кар’єрі), проводив різні види випробування залізних руд, зйомку уступів, працював з GPS-приладом, брав участь у плануванні та контролював місячні та добові гірничі роботи, обраховував та прогнозував показники якості залізних руд, видавав рекомендації щодо змішування руд. За цей час було отримано неабиякий виробничий досвід. Якісно отримана освіта надала змогу за два роки зрости до тимчасово виконуючого обов’язки начальника геологічного відділу на кар’єрі та гідрогеолога підприємства за сумісництвом.
У 2017 р. Бондарчук Г.В. влаштувався у відділ інженерної геології ДП «УКРІІНТР» (м. Київ) на посаду керівника камеральної групи. За два роки роботи завдяки наполегливості та працелюбності допрацювався до головного спеціаліста відділу та фактично виконував функції керівника відділу. За період роботи був керівником більш ніж 20 проектів інженерно-геологічного та гідрогеологічного напрямів. Працював не тільки у місті Києві та області, а також в Донбасі, Житомирщині, Чернігівщині та ін. Організовував роботу відділу інженерно-геологічних вишукувань, вів виробничу та адміністративну документацію відділу, виконував функції керівника проектів, керував проектами від стадії укладання договору до повного виконання робіт та закриття актів виконаних робіт (складав договори, вів перемовини з замовниками, укладав кошторисну документацію, працював з підрядними організаціями, вирішував організаційні, адміністративні та фінансові питання). Крім того, контролював та виконував повний цикл інженерно-геологічних вишукувань: починаючи від розробки програми вишукувань та польових робіт (буріння свердловин, відбір зразків, опис), завершуючи виконанням лабораторних робіт (геотехнічна лабораторія) та виконанням циклу камеральних робіт тощо.
На даний момент Бондарчук Г.В. планує зайнятися викладацькою діяльністю та має намір писати кандидатську дисертацію.